szkolenia z robienia rolek / reels

Najbliższe szkolenia z robienia rolek / reels : 

8 września 2024 (zapisy mailowe: obrazylasu@gmail.com) - zostało 6 wolnych miejsc.

Warsztaty z robienia REELS i krótkich filmików video za pomocą telefonów – poziom podstawowy.

Nagrywanie reelsów na Instagramie to jedna z najlepszych metod na zwiększenie zasięgu Twojego profilu.

Reels to krótkie filmy, które umożliwiają tworzenie kreatywnych, ciekawych czy zabawnych treści, które widzowie uwielbiają oglądać.

Możesz nagrać krótkie filmik z weekendowego wyjazdu, psa lub kota śpiącego na kanapie, biedronkę w trawie przed domem… Nagrywanie reelsów (jak również zwykłych filmików telefonem) jest łatwe i wymaga tylko kilku prostych kroków.

Na kursie,  postaram się Was nauczyć:

  • podstaw filmowania telefonem,
  • poprawnego kadrowania,
  • robienia stabilnych i ciekawych ujęć, 
  • montażu w darmowym programie InShot,
  • jak zrobiłem rolkę, która ma ponad 3 miliony wyświetleń

 Moje warsztaty są inne od tych popularnych, dostępnych na rynku. Od wielu lat obserwuję wszystkie ,,instagramowe mody”, widziałem jak wiele osób poddawało się trendom, najczęściej powielając te same pomysły, z czasem powstawały profile ,,kalki”, te same kadry, kolory, opisy…  Ja stawiam na naturalność i kontakt z kursantami, dlatego grupy są małe i każdemu poświęcam czas podczas szkolenia, a dodatkowo możesz liczyć na moje wskazówki po zakończeniu kursu. Przez wiele lat filmowania, nauczyłem się dyskretnie podglądać życie moich bohaterów i pokazywać smaczki, które są doceniane przez wielu moich obserwatorów. Umiem patrzeć na świat z wrażliwością i uważnością i tego będę chciał Was nauczyć. Sam uczestniczyłem w wielu szkoleniach i kursach, niestety wiele z nich nie spełniało moich oczekiwań, dlatego opowiem Wam jak dotarłem do obecnego poziomu i podzielę się swoimi doświadczeniami.

Nasz kurs odbędzie się w pięknym miejscu jaki jest Winnica de Sas w Dolinie Baryczy. Będziemy ćwiczyć ujęcia architektury, które pozwolą Wam później robić filmiki we wnętrzach budynków. Poćwiczymy ujęcia przyrodnicze pomiędzy winoroślami i kwitnącym roślinami, żeby nauczyć Was jak filmować przyrodę. Na koniec pokażę Wam na rzutniku jak montować nasz materiał i sami nauczycie się montażu w aplikacji InShot.

DLACZEGO JA

od ponad 10 lat zajmuję się filmowaniem i fotografią. Mam na swoim koncie wiele filmów ślubnych, teledysków i filmów przyrodniczych. Wielokrotnie moje filmy trafiały na Make Life Harder 😉 kilka z nich stało się viralami, np. czarny daniel z Doliny Baryczy (ponad 40 milionów wyświetleń na facebooku, rolka z tańczącym lasem ponad 3 miliony wyświetleń na instagramie… 🙂

Zajęcia potrwają od 10:00 do 15:00.  Po szkoleniu zjemy pyszny obiad między winoroślami w winnicy.

W trakcie szkolenia zapewniamy napoje.

Dodatkowo dostajesz dostęp do grupy uczestników, będziemy mogli wymieniać się tam swoimi przyszłymi produkcjami i pomagać sobie wzajemnie.

Szkolenie w rytmie slow 😉 stawiamy na dobrą i miłą atmosferę, naszym priorytetem jest zadowolony klient.

Warsztaty są skierowane dla klientów indywidualnych, ale również dla pracowników mniejszych i większych firm.

Możliwość wystawienia faktury za szkolenie.

Cena od osoby to 400 zł (z wyżywieniem)

Zapisy mailowe przez: obrazylasu@gmail.com

Na warsztaty zabierz swój telefon (naładowany z wolnym miejscem na trochę filmów) z zainstalowaną aplikacją inShot.