zanocuj w lesie

Zapraszamy na przygodę do Doliny Baryczy-nocleg w lesie ! Chcesz spędzić noc w lesie słuchając jego dźwięku oraz popatrzeć w korony drzew i zobaczyć rozgwieżdżone niebo, obudzić się razem z pierwszymi promieniami słońca ? A to wszystko wisząc w namiocie zamocowanym między drzewami. Brzmi fantastycznie, prawda ? 🙂 Teraz to możliwe. 

Posiadamy w ofercie 3 wiszące namioty, które udostępniamy Wam na nocleg w lesie. Mamy do dyspozycji 7 miejsc. Nie oferujemy luksusów, ale niezapomniane wrażenia i emocje, z dala od hałasu, zgiełku miasta, ludzi i stresu.

Przez chwilę wrócicie do natury, od której człowiek ciągle ucieka. Leżąc w namiocie zawieszonym nad ziemią, będziecie mogli przez siateczkowy sufit obserwować gwiazdy i naprawdę poczuć magię lasu. Namioty montujemy my lub możecie zrobić to sami.

Namiot możecie używać na prywatnym gruncie lub na terenie lasów w wyznaczonych strefach bushcraftowych. Czas montażu to ok. 10-15 min. Nocleg w namiocie proponujemy połączyć z jednym z naszych spacerów po lesie (patrz zakładka leśne spacery).

Jest to idealna oferta, aby spędzić niezapomniany weekend w lasach Doliny Baryczy.

Producentem namiotów wiszących jest brytyjska firma TENTSILE, która oferuje produkty dla osób, chcących doświadczyć innego sposobu biwakowania.

Rozłożony wśród koron drzew namiot TENTSILE pozwoli Wam cieszyć się wspaniałymi widokami oraz doznawać wyjątkowych wrażeń.

Ile to kosztuje ?

namiot 2-osobowy: 200 zł/doba za namiot (100 zł/os)

namiot 3-osobowy 300 zł /doba za namiot (100 zł/os)

Wypożyczenie namiotu na więcej niż 2 doby: 150 zł/doba za namiot

Musicie zabrać ze sobą niezbędne rzeczy do przenocowania w lesie, wodę, prowiant, śpiwór i karimatę. O resztę zadba natura 🙂

(zapisy mailowe: obrazylasu@gmail.com)